Co ciekawego we wrześniu?

Rozpoczynamy rok szkolny!

Z przyjemności witamy  naszych nowych i „starych” przedszkolaków po pełnych wrażeń wakacjach!

Co ciekawego we wrześniu?

Zajęcia dodatkowe realizujemy od 2 września w pełnym zakresie - aktualny harmonogram zajęć dostępny jest w zakładce "O przedszkolu"

A ponadto ciekawe:

05.09. g. 10.00 Przedstawienie dla wszystkich dzieci Iluzjonista zadziwia, bawi oraz uczy!

12.09. g. 9.15 Zajęcie edukacyjne - spotkanie ze zwierzętami. Dzieci poznają wygląd, sposób odżywania oraz zwyczaje świnki morskiej. Będzie można posłuchać ciekawych inforamcji oraz poobserwować i pogłaskać zwierzątko!

16.09  g. 9.15 zajęcia edukacyjne dla wszystkich dzieci KOLORAMI PRZEZ SZTUKĘ  prowadzone przez edukatorki - absolwentki historii sztuki w ramach projektu "Kreatywny Przedszkolak-projekt rozwijania twórczości dziecięcej" finansowanego z budżetu partycypacyjnego 2019

18.09. g. 9.30 - 14.30 Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego AKACJOWY ZAKĄTEK  W Pustelniku na zajęcia przyrodnicze oraz  zabawy rekreacyjne - grupa Tygrysków, Wynalazców  i Odkrywców

20.09 g. 11,25  Koncert  muzyczny  dla dzieci z wszystkich grup w wykonaniu artystów Agencji Karol Podkul.

23.09. g. 10.00 Powitanie Pani Jesieni! - zabawy w ogrodzie - poszukiwanie pierwszych oznak jesieni oraz udział w akcji Sprzątanie Świata

Spotkania otwarte dla rodziców: 26.09  w grupie Słoneczek, 30.09 w grupie Tygrysków, 18.09 w grupie Wynalazców, 27.09 w grupie Odkrywców i 26.09 w grupie Mądre Sowy.  Spotkania odbywają się w godzinach 16.30-17.30 /lub w innych po uzgodnieniu z nauczycielką/. Podczas spotkań indywidualnie można porozmawiać o rozwoju i funkcjonowaniu dziecka w przedszkolu.