Jak uzyskać informację o rozwoju i funkcjonowaniu dziecka w przedszkolu?

PROCEDURA UDZIELANIA INFORMACJI O ROZWOJU  I FUNKCJONOWANIU DZIECKA W PRZEDSZKOLU NR 225

I. Informacja o rozwoju i funkcjonowaniu dziecka w przedszkolu przekazywana jest tylko rodzicom i/lub osobom przez nich upoważnionym.

II.W naszym przedszkolu informację o rozwoju i funkcjonowaniu dziecka przekazujemy w następujący sposób:

1. Bieżące, pilne, krótkie informacje (stłuczone kolano, złe samopoczucie, pilny problem wychowawczy itp.) przekazywane są rodzicom na bieżąco.

2. Dwa razy w roku (styczeń-luty i maj - czerwiec) przekazywana jest pełna informacja o rozwoju dziecka po wcześniejszym umówieniu się nauczyciela z rodzicami.

3. Pisemna informacja o gotowości do podjęcia nauki w szkole przez dzieci 5-6-letnie (diagnoza przedszkolna) przekazywana jest rodzicom dwa razy w roku.

4. Na życzenie rodzica/ów nauczyciele umawiają się w  uzgodnionym terminie.

5. Nauczyciele grup dyżurują w tzw. „dni otwarte” w godz. 16.30-17.30 /harmonogram w comiesiecznych aktualnościach/ - rodzic  może uzyskać wyczerpującą informację o rozwoju dziecka.