Co ciekawego w grudniu?

Znalezione obrazy dla zapytania świąteczna choinkaCo ciekawego w grudniu?

Jest to niezwykły czas oczekiwania… na tego jedynego Gościa.

Będzie ubieranie choinek, wyplatanie łańcuchów, robienie ozdób choinkowych, wspólne śpiewanie kolęd, pieczenie pierniczków. Będzie więc bardzo emocjonalnie:

04.12. godz. 9.45  Przedstawienie teatralne Deszczowy Król przygotowane praz dzieci z grupy II dla dzieci – mieszkańców Ochoty oraz dzieci ze łobka nr 9 wZnalezione obrazy dla zapytania budżet partycypacyjny warszawa logo ramach  projektu "Kreatywny przedszkolak – rozwijanie twórczości dzieci" finansowanego z budżetu partycypacyjnego 2019.

6.12. Mikołajki – dzieci poznają piękny zwyczaj obdarowywania innych, będą pisać listy do Mikołaja  i otrzymają małą niespodziankę.

9.12. g. 9.30 Spotkanie z Panią Zofią Stanecką - autorką książek „Basia”. Rozpoczęcie realizacji projektu " Z Basią w przedszkolu"

9.12. g. 15.30 Świąteczne integracyjne spotkanie z rodzicami. Zapraszamy Rodziców grupy Odkrywcy!

11.12. g. 15.30 Świąteczne integracyjne spotkanie z rodzicami. Zapraszamy Rodziców grupy Mądre Sowy!

12.12. g. 15.3 Świąteczne integracyjne spotkanie z rodzicami. Zapraszamy Rodziców grupy Tygrysków i Wynalazców!

13.12. g. 9.00 Spotkanie z twórcą ludowym   p. Czesławą Kaczyńską z Dylewa zajęcia edukacyjne Choinkowe ozdoby

Znalezione obrazy dla zapytania budżet partycypacyjny warszawa logo16.12. godz. 9-13.00  Zajęcia edukacyjne: Sztuczki ze sztukąKOLORAMI PRZEZ SZTUKĘ w ramach projektu "Kreatywny Przedszkolak - projekt rozwijania twórczości dziecięcej"- dla wszystkich grup.

17.12. g. 15.30 Świąteczne integracyjne spotkanie z rodzicami. Zapraszamy Rodziców grupy Słoneczka!

17.12. o godz. 9.30 ŚWIĄTECZNA PASTORAŁKA – spotkanie wigilijne - przedszkolne kolędowanie dzieci i pracowników przedszkola.

I nadszedł czas na długo oczekowanego Gościa!

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj19.12.g. 13.00 Spotkanie z Mikołajem!

20.12. wyjazd o g. 9.20 Wycieczka do Muzeum Narodowego na zajęcia edukacyjne Prawdziwa historia św. Mikołaja gr. V oraz W malarskiej pracowni gr III

Spotkania otwarte dla rodziców: 13.12. w grupie Słoneczek, 17.12. w grupie Tygrysków, 09.12. w grupie Wynalazców, 10.12. w grupie Mądrych Sów  oraz 17.12. w grupie Odkrywców. Spotkania odbywają się w godzinach 16.30-17.30 /lub w innych po uzgodnieniu z nauczycielką/. Podczas spotkań indywidualnie można porozmawiać o rozwoju i funkcjonowaniu dziecka w przedszkolu.

Zajęcia biblioteczne 09.12. grupa Wynalazcy, 02.12 grupa Odkrywcy i 16.12 Mądre Sowy