Ważne informacje! Procedura nr 1. obowiązująca rodziców dzieci uczęszczajacych do przedszkola od 1 września

FUNKCJONOWANIE PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM OD DNIA  1 września 2020 R.

Szanowni Rodzice!

Od 1 września zapraszamy do  przedszkola wszystkie dzieci!

Rozpoczynamy pracę w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS z dnia 25 lipca 2020 r.  oraz Ministra Edukacji.

Poniżej znajduje się Procedura nr 1 organizacji pracy placówki obowiązująca w Przedszkolu nr 225 od 1 września 2020 r.

W zakładce "Pliki do pobrania" znajduje się załącznik nr 6 do procedury, który należy wydrukować, podpisać i przynieść do przedszkola 1 września rano (dotyczy także dzieci które uczęszczały w wakacje).

Procedura nr 1 zostanie w dniu 31.08 uzupełniona o godziny pracy oddziałów.

Procedura nr 2 dotycząca nauczania zostanie opublikowana na stronie internetowej w dniu 31.08.

Informacje dotyczący przydziału kadry do poszczególnych oddziałów znajdują się na stronie inernetowej w zakładce "O przedszkolu".

Zebrania organizacyjne dla poszczególnych grup odbędą się w dniach:

grupa I /4latki d. Słoneczka/ dnia 2 września o godzinie 17.00

grupa II /5latki d. Tygryski/ dnia 2 września o godzinie 17.00

grupa III /6latki d. Wynalazcy/ dnia 1 września o godzinie 17.00

grupa IV /5/6latki d. Odkrywcy/ dnia 1 września o godzinie 17.00

grupa V /5/6latki d. Mądre Sowy/ dnia 3 września o godzinie 17.00

Zebrania w miarę możliwości pogodowych odbędą się w ogrodzie. Zapraszamy tylko jednego rodzica bez dziecka/dzieci! Obowiązują maseczki.

Dla rodziców dzieci nowo przyjętych zebranie nie jest obowiązkowe.

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI DOSTARCZENIA UPOWAŻNIEŃ DO ODBIORU DZIECKA NA NOWY ROK SZKOLNY! W zakładce "Pliki do pobrania" znajduje się wzór upoważnienia. W przypadku odbierania w dniu 1 września dziecka przez inną osobę niż rodzic prosimy o przekazanie rano podpisanych (str. 1 oboje rodzice + str. 2 osoba upoważniona) dokumentów.

Barbara Rokicka - dyrektor Przedszkola nr 225

Dnia 28 sierpnia 2020 r.