Spotkanie dla rodziców i dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

Szanowni Państwo!

Kończymy rok szkolny 2019/20. Dziękujemy za udział w rekrutacji do naszego przedszkola. W tym roku wszystko przebiegało inaczej. Rekrutacja była nietypowa, brakowało nam spotkań z Państwem - Rodzicami i z dziećmi. Jednak praca w czasie pandemii wyklucza możliwość bezpośrednich wizyt w przedszkolu.

Chciałbym zaprosić Państwa na spotkania/spotkanie wraz z dziećmi w dniu 28 sierpnia. Wtedy mamy krótką trzydniową przerwę w pracy z już uczęszczającymi  dziećmi. Nie podaję jeszcze dokładnej godziny, ale będzie to w ciągu dnia. Jeżeli nadal zostanie utrzymany reżim sanitarny będziemy spotykać się w mniejszych grupach. Rodzice na zebraniu ze mną, dzieci na zabawach adaptacyjnych z nauczycielkami. Proszę sprawdzać informacje  (od połowy sierpnia) na naszej stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja".  Wtedy podam dokładne godziny.

Informuje także, że od 1 września 2020 r. uległy zmianie godziny pracy przedszkola. Przedszkole będzie czynne w godzinach 7-17.00 (było do 17.30).

Życzę Państwu i dzieciom udanych wakacji, dobrego wypoczynku i pięknej pogody.

Barbara Rokicka - dyrektor Przedszkola nr 225

Dnia 30 czerwca 2020 r.