PRACA W WAKACJE 2021

Szanowni Rodzice,

Rozpoczynamy zapisy dzieci na dyżur wakacyjny (do wszystkich Rodziców w dniu 12.04 zostały wysłane maile).  Uprzejmie proszę o wypełnienie, podpisanie i zwrot załączonej poniżej Ankiety do dnia 23 kwietnia 2021 r. do godz. 16.00.

Ankietę należy zwrócić poprzez wrzucenie do skrzynki która znajduje się na zewnątrz budynku przedszkola (we wnęce po lewej stronie). Ankiety wrzucone po terminie nie będą rozpatrywane.

Skany, zdjęcia ankiet przesłane mailowo nie będą rozpatrywane!

W związku z koniecznością zaplanowania żywienia oraz  urlopów pracowników prosimy o odpowiedzialne deklarowanie pobytu dziecka w czasie wakacji.

Bardzo Państwa proszę o nie zapisywanie dzieci „na zapas”, „na wszelki wypadek”. Ja i tak opóźniłam zapisy na wakacje dając Państwu czas na zaplanowanie urlopu  i w związku z tym mam nadzieję, że zapisy będą realne.

Deklaracja na wakacje znajduje się  w załączniku oraz na stronie internetowej w plikach do pobrania.

Proszę także o zwrot  deklaracji w przypadku nie korzystania z opieki przedszkola w okresie wakacyjnym.

W przypadku zmiany planów wakacyjnych po złożeniu deklaracji prosimy o niezwłoczne powiadamianie przedszkola mailem lub telefonicznie.

Opłata za żywienie w okresie wakacyjnym pozostają bez zmian.

Barbara Rokicka - dyrektor Przedszkola nr 225

Dodano: 13.04.2021 r.