Spotkanie adaptacyjne dla rodziców i dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie adaptacyjne w dniu 28 sierpnia  w godz. 9 -11.00 dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola. Ze względu na reżim sanitarny zapraszamy dziecko wraz z jednym opiekunem. Prosimy o przyniesienia dla dzieci obuwia na zmianę. OPIEUKNÓW OBOWIĄZUJĄ MASECZKI!

Ponieważ od 1 września ze względu na obostrzenia sanitarne i obecność wszystkich dzieci nie będzie możliwości oglądania przedszkola dlatego zachęcamy, aby się zmobilizować i przyjść właśnie w tym dniu 28 sierpnia. Wtedy pracujemy bez dzieci i możemy oprowadzić po przedszkolu. Może przyjść sam rodzic jeżeli dziecko jest jeszcze na wakacjach.

Dzieci zaprosimy na zabawy adaptacyjne z nauczycielkami w sali i w ogrodzie. Rodziców zaproszę na krótkie zebranie. Poinformujemy także do której grupy zostało zapisane dziecko.

W związku z pytaniami o wyprawkę informuję co należy przygotować:
- ubrania na zmianę podpisane,
- kapcie podpisane,
- opakowanie chusteczek higienicznych w pudełku (wyciągane) i opakowanie chusteczek wilgotnych.
Worki przedszkolne na ubrania na zmianę będą czekały w szatni powieszone w szafce dziecka.

Informuję także, że od 1 września 2020 r. uległy zmianie godziny pracy przedszkola. Przedszkole będzie czynne w godzinach 7-17.00 (było do 17.30).

Życzę Państwu i dzieciom jeszcze tych kilku dni udanych wakacji, dobrego wypoczynku i pięknej pogody.

Barbara Rokicka - dyrektor Przedszkola nr 225

Dnia 20 sierpnia 2020 r.